אודותינו


 P9020040

גורמן נכסים בניהולה של דפנה גורמן, הוא משרד תיווך וניהול נכסים המתמחה בדירות יוקרה בתל אביב ובקו החוף של תל אביב בפרט.
המשרד מתמחה גם במציאת נכסים פוטנציאליים להשקעה עבור לקוחותיו, לאחר הרכישה הוא מציע את שירותיו בהשכרה ובטיפול הנכס במלואו. לרשימת לקוחות מרוצים אנא פנו למשרדנו.

המשרד קיים למעלה מ – 30 שנים ועוסק בדירות יוקרה בSea One', בישרוטל, במגדל האופרה ובדירות יוקרה בתל אביב בכלל. מלבד תיווך, משרדנו עוסק בניהול הנכסים שלנו כגון-פיקוח על השכר דירה,ניקיון ושיפוץ הדירות, ותחזוקה שוטפת של כל הדירה.

הננו דואגים לתת מענה לכול לקוח ולהיות "אוזן קשבת" לכול דייר ששוכר או קונה דרכנו.

בהשכלתי סיימתי לימודים גבוהים בנדל"ן בארה"ב ובישראל, הנני בעלת ניסיון מקצועי רב. מלבד העובדה שאני אקדמאית, אני דואגת להעשיר את הידע המקצועי שלי בהשתתפות בקורסים כגון  קורס מנהלים ויועצים בכירים בנדל"ן דרך אוניברסיטת תל אביב, קורס בשמאות וכן השתלמויות רבות שאני עוברת בכל שנה ושנה.

גורמן נכסים והשקעות מספק את מיטב השירות בניהול נכסיהם של לקוחותיו בישראל, באירופה, ארה"ב, רוסיה ועוד .
דפנה גורמן , המנהלת והמייסדת של המשרד מספקת שירות אמין ואחראי ללקוחותיה כבר למעלה מעשרים שנה.
גורמן נכסים והשקעות מתמחה בהשכרת נכסים לטווח ארוך (שנה אחת יותר) או לטווח קצר (מחודש אחד לחצי שנה ) לנכסים מרוהטים ולא מרוהטים במגדל האופרה ובכל רחבי תל אביב – ישראל. דירות 2- 4 חדרים במגדל האופרה בעלות מרפסת הפונה לים ודירות יוקרה בפרויקטים כמו -פרויקט יו של פיליפ סטארק, מגדל הים, תאומי הים, אורכידאה פלאזה וSea One' הן רק חלק מהנכסים המנוהלים במשרד הוותיק והאמין.